czwartek, 11 kwietnia 2019

Barykada od Micro Art Studio

https://fatlazypainter.blogspot.com/2019/04/barykada-od-micro-art-studio.html
Witajcie! Za sprawą pozyskanego drogą kupna nowego komputera (stacjonarnego) o wiele łatwiej jest tworzyć posty na bloga, co mam nadzieję widać po częstotliwości ukazywania się takowych. Poza tym tak się składa, że jest co nieco do pokazania. Tym razem będzie to żywiczna barykada. Szczegóły poniżej.

Jak już wspominałem 30 marca 2019 odbył się w Katowicach siódmy turniej Warheim Fantasy Skirmish - Księstwa graniczne. Zdobyłem w nim 11 miejsce, za co zostałem uhonorowany kilkoma nagrodami. Jedną z nich był element tereny od Micro Art Studio. Element wchodził pierwotnie w skład większego pudła - Ware Piles Boxed Set.

W pudle było 5 elementów, wszystkie wyglądające podobnie - barykady ułożone ze skrzyń, worków oraz większych i mniejszych beczek. Sam zestaw może nie stworzy wam od razu niesamowitego pola bitwy, ale z pewnością jest świetnym urozmaiceniem scenerii. Idealny do skirmishowych rozgrywek w Warheim FS lub inny system w skali 28mm.

Poniżej znajdziecie moje fotografie zdobytej w turnieju barykady z modelem mojego autorstwa do porównania skali oraz wykonane przez QC zdjęcia całego zestawu.

 
 

2 komentarze:

  1. Mam ten zestaw jest świetny. Muszę się tylko kiedyś zmusić i go pomalować.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Patrząc na elementy tego zestawu - bierzesz brązowe farby i nie możesz tego zepsuć malowaniem ;)

      Usuń