niedziela, 31 maja 2020

Figurkowy Karnawał Blogowy, edycja LXIX: Garden of Morr - ogrodzenia

Witajcie! Ostatnio pracuję nad elementami zestawu Corpsewrack Mausoleum, który to jest rozszerzoną wersją wycofanego zestawu Garden of Morr. To bardzo wdzięczne scenerie, które pasują do niemal każdego systemu fantasy. Dzisiaj chciałbym wam zaprezentować cztery elementy ogrodzenia. Jednocześnie podciągnąłem je pod bieżącą edycję Figurkowego Karnawału Blogowego: umarł król, niech żyje król. Dlaczego? Osobiście uważam, że wycofanie starych scenerii z portfolio GW to jeden z głupszych ich pomysłów. Uważam, że były świetne, miały klimat, a jednocześnie można by je wykorzystać w systemie Age of Sigmar. Niegdyś królowały na stołach, teraz tym bardziej zasługują na "drugie życie".

Całą akcję koordynuje potsiat z bloga Gangs of Mordheim.

Człowiekiem, który zapoczątkował Figurkowy Karnawał Blogowy był Inkub na blogu Wojna w miniaturze.
Listę poprzednich edycji wraz z odnośnikami znajdziecie na blogu QC Danse Macabre.

Poniżej cała jedna fotografia. Ogrodzenia są na tyle długie, że ciężko je zmieścić w kadrze, a jednocześnie pokazać szczegóły. Kombinowałem z ich wykonaniem, ostatecznie zdecydowałem się na takie dość niestandardowe ujęcie.6 komentarzy:

 1. Ujęcie ładne, ale zdjęcie mógłbyś dać w większej rozdzielczości, bo widać tylko, że ładnie to postarzałeś i pobrudziłeś.

  Zresztą i tak #dozmycia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no wiem, coś tu nie pykło z rozdzielczością. Przy okazji innych zdjęć zrobię nowe ogrodzeń.

   Usuń
 2. Dzięki za udział w FKB. Zgadzam się, że obserwatorium, wieża maga, ale i fort do dziś robią wrażenie i żal bierze, że nie są ogólnodostępne. Dobrze ten Twój ogródek rokuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Jeszcze krypty do skończenia i jeden zestaw gotowy.

   Usuń
 3. Podejdź no do płota... Fajnie ogrodzenie wygląda. Dobra robota - czekam na to jak będzie wyglądał zestaw w całości :)

  OdpowiedzUsuń