wtorek, 20 września 2016

30-dniowe Wyzwanie Figurkowe. Dzień 20: Ulubiony model piechoty lub ciężkiej piechoty?

Wczoraj w ramach 30-dniowego Wyzwania Figurkowego odpowiadałem na pytanie dot. ulubionego modelu bohatera. Dzisiaj z kolei podzielę się z wami moim ulubionym modelem piechoty.

Do tej pory w moich postach przewijali się Zwierzoludzie. Jednak tym razem tak nie będzie, chociaż i tak zostajemy po stronie "tych złych". Chciałbym wam pokazać modele Nocnych Goblinów od Gamezone Miniatures.
Jak widzicie, stylistycznie są zbliżone do tych od GW, ale charakterem i sposobem rzeźby wygrywają o lata świetlne. Moim skromnym zdaniem ci piechociarze z powodzeniem mogą zastąpić bohaterów Nocników. Gdybyście byli ciekawi innych wzorów, to koniecznie sprawdźcie stronę producenta, jest tam ogromny wybór przepięknych wzorów nie tylko do Zielonoskórych.

2 komentarze:

  1. Faktycznie super figurki =) GW zdecydowanie odstaje z rzeźbami Nocnych Goblinów, jednak mają one jedną wielką przewagę - łatwo i szybko się je maluj =).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. To prawda, łatwiej iść w masówe. Natomiast przy bandzie circa 15 modeli grzechem byłoby sie nie pokusić o takie gamezonowe indywidua ;)

      Usuń