czwartek, 19 stycznia 2017

Podstawka rydwanu zwierzoludzi

Przedwczoraj pokazałem wam zmalowanego woźnicę do rydwany zwierzoludzi. Dzisiaj pokażę wam podstawkę przygotowaną pod tenże rydwan. Miała imitować leśno-wiejskie otoczenie. Mam nadzieję, że się spodoba.


Rydwan posłuży podczas turnieju Warheim Fantasy Skirmish - Ucieczka z Gór Środkowych, jaki odbędzie się w najbliższą sobotę w katowickim klubie Inny Wymiar


4 komentarze:

 1. Bardzo na plus. Czy dobrze widzę, że jest tam jakiś "Blended turf" (W Scenics?) plus grubsza gąbka, plus nieco luźnej trawki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma ani źdźbła luźnej trawki :) materiały są z GaleForce9, Army Paintera i jednej firmy z hiszpanii, co robi tufty: popołudniu napiszę co dokładnie, bo pamięć nie ta. Na podłożu są 3 rodzaje posypek nałożonych punktowo. Turfy są dwa. Do tego tufty od hiszpana, 3 albo 4 kolory. LIstowie zbierane z brzozy :) głazy to kora.

   Usuń
 2. świetna podstawka, aż pachnie lasem przez monitor ;) Napisz proszę co do za materiały na podstawce i od kogo, bom ciekaw. Gratulacje pomyslu i wykonania. Odrobinke szkoda, że (skądinąd świetny!) rydwan zasłonił cąłą podstawkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. GaleForce9: Dirt Flock, Marsh Blend, Dark Conifer, Meadow Blend Flock
   Ramy Painter: Swamp Turf, i małe brązowe tufty
   Gamer's Grass: różnokolorowe kępki trawy

   Usuń