niedziela, 29 stycznia 2017

Mutanci

Dzisiaj przeglądając czeluści dysku w laptopie odkryłem fotografie dwóch mutantów produkcji Scibor Monstrous Miniatures. Zdaje się, że do tej pory nie pojawili się na blogu, a fotografie całkiem udane. Malowałem ich jakiś czas temu, ale jestem nawet zadowolony. U mnie robią oni za Odrzuconych - stronników w bandzie Grasantów Chaosu. Banda na potrzeby Warheim Fantasy Skirmish.
12 komentarzy:

 1. Wiem, że malujesz super i te modele mnie nie zaskoczyły. Są świetne. Jedyne co mógłbyś poprawić to przepaska biodrowa tego bez ręki. Jest zbyt czysta, zbyt jaskrawa, strasznie odcina się od ciała i bardziej skupiamy uwagę na niej niż na miniaturze. Nie pomyśl sobie, że mnie ciekawi co jest pod nią :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu na fotografii jest faktycznie ciut zbyt jaskrawa - kontrast sie zgubił. W rzeczywistości jest bardziej stonowana. A jak Cię ciekawi, co jest pod nią, to przypatrz się dobrze 4 i 5 zdjęciu licząc od dołu ;)

   Usuń
 2. W odróżnieniu od Piotra, nie nazwałbym tej przepaski "zbyt czystą". Całościowo jestem zadowolony - dobre figurki, w obrzydliwym klimacie, pomalowane właśnie tak jak trzeba. Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) ćwiczyłem sobie na nich inki i washe od P3. Bardzo wdzięczne modele do takiego kombinowania z kolorami.

   Usuń
 3. Ależ obrzydliwki - znaczy miniaturki, bo praca malarska godna pochwały. Zatem pochwalę - są super :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A zatem podziękuję i ucieszę się, że się podobają :)

   Usuń
 4. Fajne ulepce, po pomalowaniu zdecydowanie zyskują!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajne i bardzo wdzięczne do malowania.

   Usuń